Ettevõttest

Gravometall (endise nimega RKE Metall) on 2004. aastal loodud erinevatest metallidest rinnamärke, medaleid ning muid meeneid tootev ettevõte. Algusaastail valmistasime tooteid peamiselt Eesti riigi eri struktuuridele – õppeasutustele, kohalikele omavalitsustele, ministeeriumitele ning erinevatele riigikaitse üksustele. Meie meistrite käte all on valminud Aseri valla aukodaniku- ja teenetemärk ning Puurmani valla aumärk. 2006. aastal said Olümpiavõitjad Andrus Veerpalu ning Kristina Šmigun-Vähi Otepää valla kõrgeima autasu – Aukodaniku nimetuse, millega kaasnevad aukodanikumärgid, on samuti meie meistrite kätetöö. Koostöös Eesti Jahimeeste Seltsiga on läbi aegade valminud mitmed eri liiki rinnamärgid – EJS liikmemärk, koolitusmärk, trofee eksperdi märk, staaži e „ilvese“ märk ning kõrgeima tunnustuse „metsise“ märk.

Tänaseks on ettevõte arendanud nii tootmis- kui töötlustehnikaid. Tänu sellele suudame kliendile pakkuda meistrite kvaliteeti taskukohase hinnaga.

Peame oluliseks kõiki soove ning ideaalse lõpptulemuse saavutamiseks teeme kliendiga tihedat koostööd. Aitame leida sobivaimad meened ning kingitused erinevate tähtpäevade, sündmuste või tunnustamise tarbeks. Piisab vaid logost või joonistusest ning meie abistame kujundamisega vastavalt meenele ja kliendi soovidele.

Võtke meiega ühendust juba täna!

 

 

 

Comments are closed.